Ttipia kultura

Ttipia kultura

AGENDA

17

October

ANARKIA RELACIONAL

GEHITU SARIAK, DONOSTIA (GIP) 20:00

25

October

SARA ESCUDERO

SALA KUBIK, VITORIA-GASTEIZ (ALA) 22:00

26

October

MONÓLOKOS

CASA CULTURA BURLADA, (NA) 22:30

15

May

Permission to Speak – 16h

from 9 pm utill 11 pm including pause
Cyrano

05

April

CYRANO

NIESSEN KULTUR GUNEA (ERRENTERIA) 18:00h
monolokos. Gorka Aginagalde

05

April

MONÓLOKOS. GORKA AGINAGALDE

CASA CULTURA BERIAIN (BERIAIN)21:00

EVENTOS ANTERIORES

28 / 09 / 2019
MONÓLOKOS, MURGIA (ALA)
28 / 09 / 2019
MONÓLOKOS, CASINO BILBAO (BIZK)
28 / 09 / 2019
MONÓLOGOS DE AUPA Y OLÉ, GAZTAMBIDE TUDELA (NA)
27 / 09 / 2019
FABIOLO GLAM SLAM, RAFA MAZA, URNIETA (GIP)
07 / 09 / 2019
UMOREA, JOSE CRUZ GURRUTXAGA, DONOSTIA (GIP)
07 / 09 / 2019
DEMODE QUARTET, EN CONCIERTO, ALEGRIA DULANTZI (ARA)
01 / 09 / 2019
TXABI FRANQUESA & ALAZEN ETXEBERRIA, PLENTZIA (BIZK)
30 / 08 / 2019
EUSKAL HERRITIK KANPO, MIKEL BERMEJO, VITORIA-GASTEIZ (ARA)
30 / 08 / 2019
EL REGRUESO DE PATXI, GORKA AGINAGALDE AYEGI (NA)
29 / 08 / 2019
GUDUA, VITORIA-GASTEIZ (ARA)
24 / 08 / 2019
BOCABEATS, OLABARRI (ARA)
23 / 08 / 2019
PEDRO LLAMAS, MONÓLOGOS 10, LAGUARDIA (ARA)
23 / 08 / 2019
ANARKIA RELACIONAL, TABAKALERA (GIP)
14 / 08 / 2019
UMOREA, J.C GURRUTXAGA, ATXONDO (BIZK)
09 / 08 / 2019
MONÓLOGOS 10, AGUSTÍN JIMENEZ, LAGUARDIA (ALAV)
08 / 08 / 2019
BOCABEATS, ZE DEMONTRE, VITORIA-GASTEIZ
07 / 08 / 2019
DEMODE QUARTET, TODOS LOS MUSICALES O CASI, VITORIA-GASTEIZ
06 / 08 / 2019
MIGUEL LAGO, DAVID NAVARRO, SERGIO ENCINAS, VITORIA-GASTEIZ
05 / 08 / 2019
NEREA GARMENDIA, AITZIBER GARMENDIA, ELISA LLEDÓ, VITORIA-GASTEIZ
04 / 08 / 2019
AINHOA JUARIZ, OIARTZUNGO JAIAK (GIP)
02 / 08 / 2019
ALAZNE ETXEBERRIA, KULTUR GAUAK DONOSTIA (GIP)
26 / 07 / 2019
GEMMA MARTINEZ & ENRIQUE LOYOLA, LAGUARDIA (ALAV)
20 / 07 / 2019
EPA TXIKI! DEMODE QUARTET, SANTURTZI (BIZK)
19 / 07 / 2019
KABENZOTZ, BOCABEATS, KUTXA GAUAK (DONOSTIA)
14 / 07 / 2019
KABENZOTZ, BOCABEATS, SOPELA (BIZK)
14 / 07 / 2019
EGUR TAUPADAK, TRINTXERPE (GIP)
12 / 07 / 2019
EPA TXIKI, DEMODE QUARTET, SOPELA (BIZK)
30 / 06 / 2019
SAREAN KATEATUAK, NOMOFOBIKAK, ARRATIA (BIZK)
28 / 06 / 2019
MONÓLOKOS, VICTOR AMILIBIA E IÑIGO SALINERO, BILBO (BIZK)
24 / 06 / 2019
GUDUA, ZIORTZA-BOLIBAR (BIZK)
21 / 06 / 2019
MONÓLOGOS 10, SERGIO ENCINAS, PORTUGALETE (BIZK)
20 / 06 / 2019
JON PLAZAOLA & ALAZNE ETXEBERRIA, LEIOA (BIZK)
31 / 05 / 2019
EGUR TAUPADAK, GEZALA ARETOA, LEZO (GIP)
25 / 05 / 2019
MONÓLOGOS TEATRALIZADOS, BILBO (BIZK)
25 / 05 / 2019
MONÓLOGOS DE AUPA Y OLÉ, AGURAIN (ARABA)
18 Y 19 05 / 2019
EPA TXIKI, DEMODE QUARTET , LEIOA UMORE AZOKA (BIZK)
18 /05 / 2019
MONÓLOGOS 10, TXABI FRANQUESA, URDULIZ (BIZK)
18 /05 / 2019
MONÓLOKOS MARIBEL SALAS, BERRIZ (BIZKAIA)
14 /05 / 2019
UMOREA, ESTELLA (NAVARRA)
12 /05 / 2019
ANARKIA RELACIONAL, SESTAO (BIZKAIA)
07 y 08 /05 / 2019
CYRANO, CIE HECHO EN CASA, BARAKALDO (BIZKAIA)
04 /05 / 2019
DEMODE QUARTET, EPA, URDULIZ(BIZKAIA)
03 /05 / 2019
MONÓLOGOS DE AUPA Y OLE, BENAHAVIS (MÁLAGA)
25 /04 / 2019
MONÓLOKOS, IÑIGO SALINERO & VICTOR AMILIBIA, GRAN CASINO (BILBAO)
13 /04 / 2019
MONÓLOGOS, GORKA AGINAGALDE & ASIER HORMAZA . ANFITEATRO C.C (ZIZUR MAYOR))
12 /04 / 2019
MONÓLOGOS TEATRALIZADOS . KULTUR ETXEA (BERIAIN)
08 /04 / 2019
GUDUA . KULTUR ARETOA (SANTURTZI)
07 /04 / 2019
DRAKULA BURUZ BEHERA . ZIZURKIL GOIAN (ZIZURKIL)
06 /04 / 2019
MONÓLOKOS, MARIBEL SALAS Y ALAZNE ETXEBERRIA. TEATRO LOS LLANOS (ESTELLA)
06 /04 / 2019
MONÓLOKOS ELISA LLEDÓ . CENTRO CULTURAL SANTA CLARA (PORTUGALETE)
06/04 / 2019
COTILLAS EN 3D . TEATRO (BERANGO)
06 /04 / 2019
NI ALA ZU . GIZARTE ZENTROA (LANGRAITZ OKA)
05 /04 / 2019
NOMOFOBIKAK . KULTUR ARETOAN (SANTURTZI)
05 /04 / 2019
CYRANO. NIESSEN KULTUR GUNEA (ERRENTERIA)
05 /04 / 2019
MONÓLOKOS - GORKA AGINAGALDE . CASA CULTURA BERIAIN (BERIAIN)