Ttipia kultura

Ttipia kultura

AGENDA

20

November

SAREAN KATEATUAK

PORTALEA ARETOA, EIBAR (GIP), 19:00

22

November

UMOREA

URKIDE IKASTETXEAN, VITORIA-GASTEIZ, ARA 19:00

22

November

MONOLOKOS

LAUKIZ (BIZKAIA) 19:30

26

November

GANBARAN

ELKARGUNEA IPARRALDE, VITORIA-GASTEIZ, 18:00

29

November

MIKEL BERMEJO, E.Htik KANPO

GALLARTAKO K. E, BIZK 19:30

29

November

MONÓLOGOS 10, AGUSTÍN JIMÉNEZ

BURLATA K. ETXEA, (NA) 22:30

AURREKOAK

2019 / 09 / 28
MONÓLOKOS, MURGIA (ARA)
2019 / 09 / 28
MONÓLOKOS, CASINO BILBAO (BIZK)
2019 / 09 / 28
MONÓLOGOS DE AUPA Y OLÉ, GAZTAMBIDE TUTERA (NA)
2019 / 09 / 27
FABIOLO GLAM SLAM, RAFA MAZA, URNIETA (GIP)
2019 / 09 / 07
DEMODE QUARTET, KONTZERTUAN, ALEGRIA-DULANTZI (ARA)
2019 / 09 / 01
TXABI FRANQUESA & ALAZEN ETXEBERRIA, PLENTZIA (BIZK)
2019 / 09 / 06
UMOREA, JOSE CRUZ GURRUTXAGA, DONOSTIA (GIP)
2019 / 09 / 01
UMOREA, JOSE CRUZ GURRUTXAGA, IZURTZA (BIZK)
2019 / 08 / 30
EUSKAL HERRITIK KANPO, MIKEL BERMEJO, VITORIA-GASTEIZ (ARA)
2019 / 08 / 30
EL REGRUESO DE PATXI, GORKA AGINAGALDE, AIEGI (NA)
2019 / 08 / 29
GUDUA, VITORIA-GASTEIZ (ARA)
2019 / 08 / 24
BOCABEATS, OLABARRI (ARA)
2019 / 08 / 23
PEDRO LLAMAS, MONÓLOGOS 10, LAGUARDIA (ARA)
2019 / 08 / 23
ANARKIA RELACIONAL, TABAKALERA (GIP)
2019 / 08 / 14
UMOREA, J.C GURRUTXAGA, ATXONDO (BIZK)
2019 / 08 / 09
MONÓLOGOS 10, AGUSTÍN JIMÉNEZ, LAGUARDIA (ARAB)
2019 / 08 / 08
ZE DEMONTE, BOCABEATS, GASTEIZKO JAIAK (ARA)
2019 / 08 / 07
TODOS LOS MUSICALES O CASI, DEMODE QUARTET, GASTEIZKO JAIAK (ARA)
2019 / 08 / 06
MIGUEL LAGO, DAVID NAVARRO, SERGIO ENCINAS, GASTEIZKO JAIAK (ARA)
2019 / 08 / 05
AITZIBER GARMENDIA, NEREA GARMENDIA, ELISA LLEDÓ, GASTEIZKO JAIAK (ARA)
2019 / 08 / 04
AINHOA JUARIZ, PANTXIKA LAMOUR OIARTZUNGO JAIAK (GIP)
2019 / 08 / 02
ALAZNE ETXEBERRIA, KULTUR GAUAK DONOSTIA (GIP)
2019 / 07 / 26
GEMMA MARTINEZ & ENRIQUE LOYOLA, LAGUARDI (ARA)
2019 / 07 / 20
EPA TXIKI!, DEMODE QUARTET, SANTURTZI (BIZK)
2019 / 07 / 19
KABENZOTZ, BOCABEATS, KUTXA GAUAK (GIP)
2019 / 07 / 14
KABENZOTZ, BOCABEATS, ZABALGANA (ARA)
2019 / 07 / 14
EGUR TAUPADAK, TRINTXEPE (GIP)
2019 / 07 / 12
DEMODE QUARTET, EPA TXIKI, SOPELA (BIZK)
2019/06/30
NOMOFOBIKAK, SAREAN KATEATUAK, ARRATIA (BIZK)
2019/06/28
MONÓLOKOS, VICTOR AMILIBIA ETA IÑIGO SALINERO, BILBO (BIZK)
2019/06/24
GUDUA, ZIORTZA-BOLIBAR (BIZK)
2019/06/21
MONÓLOGOS 10, SERGIO ENCINAS, PORTUGALETE (BIZK)
2019/06/20
JON PLAZAOLA & ALAZNE ETXEBERRIA, LEIOA (BIZK)
2019/05/31
EGUR TAUPADA, GEZALA ARETOA, LEZO (GIP)
2019/05/25
MONÓLOGOS DE AUPA Y OLÉ, AGURAIN (ARABA)
2019/05/25
MONÓLOGOS TEATRALIZADOS, BILBO (BIZK)
2019/05/18 ETA 19
EPA TXIKI!, DEMODE QUARTET, LEIOA UMORE AZOKA (BIZK)
2019/05/18
MONÓLOGOS 10, TXABI FRANQUESA, URDULIZ (BIZK)
2019/05/18
MONÓLOKOS, MARIBEL SALAS, BERRIZ (BIZK)
2019/05/14
UMOREA, LIZARRA (NAFARROA)
2019/05/12
ANARKIA RELACIONAL, SESTAO (BIZKAIA)
2019/05/07 eta 08
CIE HECHO EN CASA, CYRANO, BARAKALDO (BIZKAIA)
2019/05/04
DEMODE QUARTET, EPA! , URDULIZ (BIZKAIA)
2019/05/03
MONÓLOGOS DE AUPA Y OLÉ, BENAHABIS (MÁLAGA)
25/04 / 2019
MONÓLOKOS IÑIGO SALINERO & VICTOR AMILIBIA, GRAN CASINO (BILBAO)
13 /04 / 2019
MONÓLOKOS GORKA AGINAGALDE & ASIER HORMAZA, ANFITEATRO C.C (ZIZUR MAYOR)
12 /04 / 2019
MONÓLOGOS TEATRALIZADOS . KULTUR ETXEA (BERIAIN)
08 /04 / 2019
GUDUA . KULTUR ARETOA (SANTURTZI)
07 /04 / 2019
DRAKULA BURUZ BEHERA . ZIZURKIL GOIAN (ZIZURKIL)
06 /04 / 2019
MONÓLOKOS, MARIBEL SALAS Y ALAZNE ETXEBERRIA. TEATRO LOS LLANOS (ESTELLA)
06 /04 / 2019
MONÓLOKOS ELISA LLEDÓ . CENTRO CULTURAL SANTA CLARA (PORTUGALETE)
06/04 / 2019
COTILLAS EN 3D . TEATRO (BERANGO)
06 /04 / 2019
NI ALA ZU . GIZARTE ZENTROA (LANGRAITZ OKA)
05 /04 / 2019
NOMOFOBIKAK . KULTUR ARETOAN (SANTURTZI)
05 /04 / 2019
CYRANO. NIESSEN KULTUR GUNEA (ERRENTERIA)
05 /04 / 2019
MONÓLOKOS - GORKA AGINAGALDE . CASA CULTURA BERIAIN (BERIAIN)